Price: $143.541
Original Price: $385.921
| Material | Glass |
| Scent | Fresh |
| Scent Type | Oriental |
| Gender | Men |
| Largo | 4 cm |
| Ancho | 10 cm |
| Altura | 15 cm |
| Peso Neto | 200 g |
| Volumen neto | 200 ml |
| SKU | sb25070212191807138 |
Brand Name: Jil Sander
Quality: 1885190 people said the quality is very good!
Your payment at SHEIN is secured with global payment security certifications.
SHEIN nunca comparte tu información personal con terceras partes no afiliadas. Ten la seguridad de que tu información y privacidad serán protegidas y no comprometidas.